• DİKKAT KEDİ VAR

Her çeşit uyarı levhaları üretmekteyiz.

Farklı levha istekleriniz için bilgi alınız.
UV baskı sistemiyle yüksek kaliteli ürünler.

İş güvenliği, tüm çalışanların iş kazalarına uğramalarını engellemek amacı ile güvenli çalışma ortamını oluşturmak için alınması gereken tedbirler dizisidir.

Uyarı levhaları, bu güvenli çalışma ortamlarının oluşturulmasında önemli bir yer tutar. Çalışma ortamlarının yanı sıra tüm yaşam alanlarında insanları her türlü kaza, yangın, doğal afet gibi risklere karşı uyararak, uyulması gereken kurallar hakkında yönlendirm e ve bilgi sunar.

UYARI LEVHALARI DÖRT ANA ÜRETİM ŞEKLİ İLE SATIŞA SUNULMAKTADIR.

DİJİTAL BASKILARIMIZ 4 PAS DEĞİL 8 PAS BASKI İLE DAHA NET VE UZUN ÖMÜRLÜDÜR!!!


1. DEKOTA ( FOREKS ) : En çok tercih edilen levha şeklidir. 3mm kalınlığında akrilik bir levha üzerine serigrafi baskı ya da dijital baskılı folyo uygulanarak üretilir.  Çevre şartlarına dayanıklı, hafif çift taraflı bant veya silikon ile kolay monte edilebilir bir malzemedir.


2. STICKER : Direkt zemine yapıştırılarak kullanılan dijital baskılı folyo uygulamasıdır.

Cam, metal, ahşap lam malzeme gibi düz ve pürüzsüz yüzeyler için kullanılır. Bunun dışındaki yüzeyler için önerilmez.

3. PVC LEVHA: 0,50mm kalınlığında esnek PVC levha üzerine serigrafi baskı ya da dijital baskılı folyo uygulanarak üretilir. Çevre şartlarına dayanıklı, hafif, esnek yapısıyla bombeli yüzeylere dahi çift taraflı bant veya silikon yardımı ile kolayca monte edilebilir bir malzemedir.


4. GALVANİZ SAÇ: 0,50mm kalınlığında paslanmaz metal levha üzerine serigrafi baskı ya da dijital baskılı folyo uygulanarak üretilir. Çevre şartlarına en dayanıklı malzemedir paslanma yapmaz çift taraflı bant ve ya silikon ile montajı yapılabilir fakat vida ile montajı önerilir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?